Ремонт КПП/АКПП

Ремонт КПП/АКПП

Ціни

Стабільна і справна робота автомобіля – це бажання кожного водія. Щоб насолоджуватися ідеальним станом свого засобу пересування потрібно слідкувати за агрегатами та механізмами всередині нього, адже внаслідок тривалої експлуатації, погодних умов чи інших чинників деякі деталі та вузли зношуються і пошкоджуються.
Відчутною проблемою може стати збій у роботі коробки перемикання передач (як механічної, так і автоматичної). Незалежно від будови вийти з ладу може навіть найбільш досконалий механізм. Вчасне вирішення проблеми та ремонт можуть заощадити чимало коштів, а також стати запорукою приємних поїздок без неочікуваних конфузів.
Коли варто звернутися за послугою ремонту КПП/АКПП?
Діагностика стану коробки перемикання передач має бути регулярною, щоб невеликі несправності не переходили у критичну фазу. Проте існують ознаки, які можуть свідчити, що потрібно як можна швидше звернутися за професійним ремонтом. Для механічної коробки такі особливості можуть полягати у наступному:
– Ускладнене перемикання швидкостей;
– Виникнення незвичного шуму при робот передачі;
– Витік масла;
– Самовільне відключення передачі.
У більшості сучасних автомобілів використовуються автоматичні коробки перемикання передач (АКПП). І це дуже зручне рішення! Коробка-автомат зношується порівняно частіше, ніж механіка. Ознаки її несправності виражаються у наступному:
– Ривках або вібрації під час руху автомобіля;
– Затримці у перемиканні передач;
– Нехарактерних запахах або звуках (таких як скрегіт, стукіт т.д.);
– Зупинці автомобіля, самовільному вимиканні двигуна;
– Світінні лампочки «check».
Перераховані вище сигнали є загрозою безпеці Вашого руху, турбота яку має бути пріоритетною під час будь-якої поїздки.
Чому не варто проводити ремонт КПП/АКПП самостійно?
Коробки передач бувають різних видів та різної будови. Так як більшість поломок виникає через зношування деталей, для якісного ремонту потрібно розбирати механізм та замінювати такі деталі. Це потребує ґрунтовних знань. А тому краще довірити таку справу професіоналам, які до того ж, мають необхідні комплектуючі, щоб відновити КПП/АКПП.
Компанія «Саміко сервіс» – лише якісне обслуговування Вашого авто!
Професійний ремонт коробки перемикання передач незалежно від виду виконає компанія «Саміко сервіс». Зручне розташування (Солом’янський район міста Києва) неодмінно стане перевагою.
Найкращі фахівці у своїй справі надають послуги якісно з гарантією, працюючи на результат. Вас приємно здивує швидкість виконання робіт та низькі ціни. Ми доводимо, що експертна допомога та повний комплекс послуг по ремонту КПП/АКПП доступний для кожного. Ремонт КПП Київ – це «Саміко сервіс», адже звернутися за послугами компанії – означає зробити надійний вибір, який стовідсотково сприятиме повній справності коробки перемикання передач Вашого автомобіля.

Онлайн запис

  Ваше ім’я
  Ваш автомобіль
  Номер телефону

   Безкоштовна консультація

   Запис онлайн в один клік, менеджер зв’яжеться з вами

   Lexus