Установка автосигналізації Starline

Установка автосигналізації Starline

Ціни

Установка автосигналізації у Києві

 

Мабуть, вже нікому не треба нагадувати, що першочергова справа при покупці автомобіля – це встановлення нової автосигналізації. При цьому абсолютно не має значення, придбали ви нову машину в салоні або підтриману у колишнього власника. Дотримуючись цього простого правила, автовласники зможуть захистити своє майно від угону, крадіжок та вандалізму.

Фахівці нашого сервісу мають досвід з встановлення автосигналізації Старлайн, будь-якого виду та складності.

Який вид сигналізації краще вибрати.

 

Тут кожен власник автомобіля повинен зробити вибір сам, бо тільки він знає в яких умовах експлуатуватиме свого «залізного коня», де його зберігатиме і багато інших нюансів. Одне можна точно сказати, що завжди краще віддавати перевагу перевіреним авторитетним брендам і не гнатися за дешевою ціною як на сам виріб, так і на послуги з його встановлення. Адже, як свідчить відома приказка: «Скупий платить двічі».

А тепер розглянемо докладніше найпопулярніші види автосигналізацій, які встановлюють у Києві. Їх можна розділити за способом сповіщення про нештатну ситуацію. Це може спроба відкрити двері, нанесення фізичного пошкодження, спроба завести двигун та інше. Далі детальніше розглянемо кожен підвид сигналізації.

 • Двостороння із зворотним зв’язком, оснащена брелоком.

Належить до найпоширеніших видів автосигналізації в Україні та інших країнах СНД. Двосторонній зв’язок забезпечується завдяки брелоку, який приймає та передає інформацію в радіусі своєї дії. Головна перевага – це простота використання та зручність. До мінусів можна сміливо віднести те, що, вийшовши за межі дії системи, водій втратить зв’язок зі своїм авто. Але якщо ви ніколи не відходите від авто, паркуєте його завжди поряд з будинком, офісом, на парковці кафе та супермаркету, то цей недолік можна не враховувати.

 • Двостороння з GSM-сигналом.

І тут немає значення віддаленість транспорту від водія. Сигнал надходитиме у будь-якому регіоні, де є мобільний зв’язок, тобто. практично скрізь. Установка автосигналізації в Києві такого типу дозволяє прослуховувати на відстані, що відбувається в салоні і отримувати дані про поточне положення авто. Найголовнішою протиугінною функцією є блокування двигуна з телефону власника. Для цього достатньо лише набрати певне поєднання кнопок.

До основного недоліку можна віднести потребу щомісяця оплачувати послуги оператору мобільного зв’язку. Найголовніше тут не розмір суми платежу. Важливо не забувати робити це регулярно, тому що варто прострочити хоч один день, і ваша машина залишиться без зв’язку з вами. А це загрожує поганими наслідками. Цей тип сигналізації не підійде любителям подорожувати іншими країнами. Також не варто забувати про спеціальні пристрої, які люблять використовувати шахраї, щоб заглушити сигнал передачі даних.

 • Комбіновані системи.

Для мешканців такого великого міста, як Київ, така автомобільна сигналізація вважається оптимальною. Вона поєднала у собі всі переваги попередніх двох та виключила їхні недоліки. Перебуваючи закордоном вам не доведеться платити величезні суми за роумінг, тому що ви можете з легкістю використовувати брелок, і в той же час залишивши авто далеко від себе вам не потрібно буде постійно турбуватися про нього, адже всі оповіщення надходитимуть каналом телефонного зв’язку.

Все частіше досвідчені автолюбителі та власники автотранспортних компаній віддають перевагу автосигналізації Старлайн. Про неї ми розповімо у наступному розділі.

Чому варто придбати сигналізацію Старлайн.

 

Автосигналізація StarLine – це сучасний охоронний комплекс, який чудово справляється із захистом авто від угону та інших неправомірних дій, а також підвищує рівень комфорту водія. Головна особливість – код передачі інформації, що не сканується. Радіус дії цієї системи становить 1 км. В залежності від моделі може бути оснащена 1 або двома двосторонніми брелоками з РК-дисплеєм.

Запорука успіху – це професійна установка та підключення пристрою. Це забезпечить максимальну безпеку та комфорт використання.

Переваги Старлайн:

 • Індивідуальні шифрувальні ключі дають гарантію, що сигнал не буде зчитаний та використаний зловмисниками для крадіжки;
 • Не піддається впливу пристроїв, які відтворюються радіоперешкоди.
 • Зберігає свою працездатність при широкому діапазоні температури навколишнього середовища від -50 до +85 градусів Цельсія.
 • Потужна акумуляторна батарея, яка здатна підтримувати працездатність пристрою до 2 місяців при постійному використанні;
 • Є можливість авторизуватися за PIN-кодом. Це означає, що активувавши цю функцію, власник машини зможе їй скористатися тільки після введення секретного коду. Імовірність викрадення при цьому зводиться до нуля.
 • Приховане блокування двигуна.
 • Власник може посилати команди на досить великі відстані, т.зв. опція телематики;
 • Керування телефоном на Android або IOS. Це стало можливо завдяки впровадженому інтерфейсу GSM.
 • Наявність функції автозапуску. Це означає, що водій зможе заводити двигун дистанційно.
 • Можливість виконувати індивідуальні налаштування під потреби кожного користувача;
 • Стійкий до ударів та інших механічних пошкоджень брелок;
 • Високий рівень безвідмовності роботи.

Ця автосигналізація гарантує ефективний захист автомобіля в різних умовах. Її ціна повністю виправдовується в ході використання, тому купити Старлайн – абсолютно правильне рішення, яке принесе вам спокій та впевненість у безпеці вашого залізного друга.

Онлайн запис

  Ваше ім’я
  Ваш автомобіль
  Номер телефону

   Безкоштовна консультація

   Запис онлайн в один клік, менеджер зв’яжеться з вами

   Lexus