Заправка, обслуговування, промивання системи кондиціювання автомобілів

Заправка, обслуговування, промивання системи кондиціювання автомобілів

Ціни

Чим ближче спекотні літні дні, тим більше автолюбителі згадують про систему кондиціювання свого авто. Адже від якості її роботи залежить комфорт не лише водія, а й усіх пасажирів. Для того, щоб кондиціонер справно працював, необхідно регулярно проводити технічне обслуговування всієї системи. ТО клімат-контролю авто включає в себе:

 • Діагностику;
 • Чищення;
 • Промивання;
 • Заправка фреоном.

Діагностика кондиціонера.

 

Провести елементарну діагностику системи кондиціювання можна самостійно. Для більш детального обстеження краще звернутися до фахівців, які зможуть точно визначити наявність витоку холодоагенту, перевірити стан компресора і всіх блоків управління.

Для самостійної перевірки достатньо запустити кондиціонер у режимі Вентилятор. Якщо ви почуєте, що компресор почав працювати означає все більш-менш гаразд. Найчастішою скаргою з боку автолюбителів є погане охолодження салону. На це може бути кілька причин:

 • Забруднений фільтр. Цю неполадку можна легко виявити по склопакетах, що швидко запітніють.
 • Запитий сторонніми предметами (листям, дорожнім пилом, пухом) радіатор.
 • Недостатня кількість фреону у системі.

Чищення або заміна фільтра.

 

Фільтри кондиціонера авто часто забиваються, погіршуючи циркуляцію повітря в пристрої. Для усунення цієї проблеми є два варіанти: чищення фільтра або його повна заміна. Наші фахівці рекомендують міняти фільтри, щонайменше раз на рік, на початку літа. А до чищення вдаватися, якщо фільтр нещодавно змінювався, але з якихось причин сильно забруднився, наприклад через їзду піщаною місцевістю.

Чистота фільтрів – це не тільки якісне охолодження, а й ваше здоров’я. Тому що саме він є розсадником хвороботворних бактерій, грибів та вірусів.

Промивання радіатора кондиціонера.

 

Цей радіатор зазвичай розташований поруч із основним радіатором, який служить для охолодження двигуна. Між цими двома пристроями є простір, в якому накопичується велика кількість бруду. Прибрати її можна і на звичайній автомийці. Але варто пам’ятати, що робити це треба дуже акуратно, тому що стільники радіатора легко можуть деформуватися під великим тиском води.

Промивання усієї системи охолодження.

 

Ця процедура може проводитися лише з використанням спеціальних засобів, призначених для цих цілей. Самостійно провести її не вдасться, тому доведеться звернутися до автосервісу. Це з тим, що промивання проводитися з допомогою промивного апарату, а миючий засіб подається з балона під високим тиском. Після завершення процедури, цей засіб має бути повністю ліквідований із системи, а сам контур висушується методом вакуумування.

Заправка фреоном.

 

Фреон – це летючий газ, який може випаровуватися під дією вібрацій під час руху та через негерметичність з’єднань. Якщо протягом року обсяг фреону зменшився на 15%, це абсолютно нормально і вимагає додаткових методів діагностики. Якщо ж більше, то тут треба шукати причину.

Заправку холодоагенту краще здійснювати на перевірених СТО і не довіряти свого залізного коня при дорожніх заправних станціях. Тому вже навесні необхідно спланувати плановий візит до майстра, щоби все літо їздити в комфортних умовах.

Звертайтеся до нашого автосервісу і ваше авто завжди буде на ходу!

Ціни

Назва послуги
Вартість
Заміна радіатора двигуна
від750 грн.
Заміна термостату
від 350 грн.
Заміна насоса системи охолодження (без зняття ременя ГРМ)
від 550 грн.

Онлайн запис

  Ваше ім’я
  Ваш автомобіль
  Номер телефону

   Безкоштовна консультація

   Запис онлайн в один клік, менеджер зв’яжеться з вами

   Lexus