Заміна ременю, ланцюги ГРМ Volkswagen Passat, Jetta

Заміна ременю, ланцюги ГРМ Volkswagen Passat, Jetta

Ціни

Заміна ременя, ланцюги ГРМ Volkswagen Passat, Jetta

 

Газорозподільний механізм або скорочено – ГРМ, – це механізм, який забезпечує попадання палива в двигун за допомогою повітряних потоків, а також випускає гази через циліндр. Весь принцип роботи даного пристрою ґрунтується на своєчасному відкриття або закриття клапанів, що синхронізуються спеціальним ременем або ланцюгом ГРМ. Від стану цих елементів на 80% залежить працездатність всіх автомобілів Volkswagen Passat і Jetta, тому їм необхідно приділяти особливу увагу.

Ланцюг ГРМ та терміни його заміни.

 

Ланцюги ГРМ з’явилися набагато раніше за ремені, але це не означає, що вони вже не актуальні в сучасних моделях авто. Вагомим доказом цього є те, що ланцюги досі встановлюють на свої вироби такі світові виробники машин, як Volkswagen, Toyota та багато інших. На сьогоднішній момент переважно застосовуються однорядні ланцюги, так як вони дозволяють значно зменшити об’єм моторного відсіку.

Всім власникам авто варто пам’ятати, що ланцюг ГРМ зазнає навантаження протягом усього періоду роботи двигуна. А це означає, що її необхідно змінювати згідно з обумовленими виробниками термінами. Для volkswagen passat та jetta – це кожні 100 тисяч кілометрів пробігу. Якщо цього не робити, то через деформацію ланцюга він може постійно проскакувати і клапани починають працювати в неправильному режимі.

Тривожні ознаки виходу з ладу ланцюга ГРМ:

 • Сторонній стукіт;
 • Скрегіт металу;
 • Проблеми під час запуску;
 • Втрата потужності двигуна;
 • Густі вихлопні гази сизого кольору;
 • Часте перегрів двигуна.

Ремінь ГРМ Volkswagen Passat та Jetta.

 

Шкіряний ремінь ГРМ у першому був застосований в 1954 році на автомобілі, який здобув перемогу в гонках SCCA. Сьогодні цей елемент виробляють із високоміцного текстилю або металокорду, що значно збільшило його зносостійкість та збільшило термін служби до 80 тисяч кілометрів пробігу. Однак варто пам’ятати, що у кожної марки авто цей показник може бути різним.

Для запобігання аварійним ситуаціям на дорозі та підтримці працездатності «залізного коня» наші фахівці рекомендують регулярно проводити огляд ременя ГРМ volkswagen passat і jetta. При візуальному огляді не повинні бути видно розтяжки та тріщини, а також сліди дорожнього бруду, думки, олії та інших технічних розчинів.

Ознаки, що вказують на зношування ременя:

 • Тривала експлуатація чи великий термін простою. Навіть за мінімального використання машини, ремінь варто змінювати через кожні 5 років. Це з втратою еластичності під впливом довкілля;
 • Зниження потужності двигуна.
 • Наявність густого вихлопного диму. Це перша ознака не повного згоряння палива, а значить неправильної роботи клапанів, що керуються ременем.
 • Сторонній шум мотора, що нагадує цокання годинника. Чим із більшим навантаженням працює двигун, тим звук голосніше.
 • Підтікання олії, антифризу та інших рідин.

Для своевременной диагностики и замены цепи или ремня ГРМ обращайтесь в наш автосервис. Мы проведем все работы максимально быстро и качественно!

Ціни

Назва послуги
Вартість
Заміна комплекту ГРМ бензинового двигуна (8 клапанів) від
2100 грн.
Заміна комплекту ГРМ бензинового двигуна (16 клапанів) від
2600 грн.
Заміна ременя поліклінового від
400грн.

Онлайн запис

  Ваше ім’я
  Ваш автомобіль
  Номер телефону

   Безкоштовна консультація

   Запис онлайн в один клік, менеджер зв’яжеться з вами

   Lexus